Põrandaküte

Külmade ilmade saabudes on viimane aeg otsustada, milline soojustus oma majale valida. Viimasel ajal koguvad üha suuremat populaarsust köetava põrandaga ehk põrandaküttesüsteemid. Nende süsteemide põhiline erinevus radiaatorküttest seisneb selles, et soojusallikad on meie pilgu eest varjatud ja asuvad põrandakonstruktsiooni sees, mis on hea uudis põnevate sisekujunduslahenduste sõpradele.

Pakume praktilist ja soodsat kuumal veel põhinevat põrandaküttesüsteemi, mille käigushoidmiseks paigaldatakse betoon- või puitpõranda alla kuuma veega täidetavad polümeertorud. Tänu sellele süsteemile levib soojus ühtlaselt üle kogu põrandapinna ning õhk soojeneb nii vertikaal- kui ka horisontaalsuunas. Põrandaküte välistab liiga soojade või liiga külmade piirkondade tekke, mis on radiaatoritega kütmise korral tavalised.

“Hoia jalad soojas ja pea külmas” – see tuntud vanasõna iseloomustab põrandakütte eeliseid kõige paremini.

Lisaks sellele on õhu liikumine tänu madalale soojenemistemperatuurile (22…26 °C) piiratud ning seetõttu väheneb ka õhku tõusva tolmu kogus, mis on äärmiselt oluline maja tervisliku mikrokliima hoidmise seisukohast.

Põrandakütte eeliseks on ka asjaolu, et saate ise endale valida sobiva temperatuuri, mida süsteem seejärel automaatselt hoiab. Päeva- ja öörežiimi on võimalik seadistada eraldi.
Meil on kogemusi põrandakütte paigaldamisel nii elumajades kui ka tootmishoonetes. Alljärgnevalt on ära toodud mõned fotod meie tehtud töödest.

Vannituba

Enna

porandakute (1) porandakute (4)

Pärast

porandakute (7)


Kaminasaal

Enne

porandakute (2) porandakute (3)

Pärast

porandakute (5) porandakute (6)