Miks sõlmida hooldusleping?

Mõned kliendid on pöördunud meie poole seoses küsimusega: soovitakse ainult paigaldada kütte (vee) arvestussüsteemi, kuid andmete lugemise ja arvestuste teostamisega soovib KÜ juhatus ise tegeleda.

Siinkohal selgitame, et kütte- ja veekulu arvestussüsteemi paigaldus ja edasine hooldus on väga töömahukas ja keeruline protsess, mis nõuab teatud oskuste ja kompetentsuse olemasolu. Elamu trepikotta paigaldatav andmekogumiskeskus on justkui arvutiserver. Nagu side- ja arvutussüsteemides ikka, esineb ka selles süsteemis häireid, mis on tingitud erinevatest igapäevaelu faktoritest: ajutine raadiosignaalide kadu, kulujaoturite töö mõjutamine elanike poolt, raadioeetri tõrge lähissagedustel töötavate võimsate seadmete tööst tingitult jms. Häirete likvideerimiseks on vajalik spetsiaalne kallihinnaline tarkvara, mille soetamine ei ole ühe elamu jaoks otstarbekas.

Väga oluline on ka inimfaktor – meil on olemas spetsialistid, kes on läbinud põhjalikud koolitused välismaal ja kellel on kogemused võimalike probleemide lahendamisel.
Peab arvestama, et iseseisev tarbimisandmete kauglugemine ja arvestuste teostamine nõuavad investeeringuid tarkvara ostmiseks ja inimestele töötasu maksmiseks. Mis puudutab andmete lugemist, siis need tulevad kaootiliselt paigaldatud numbritega tabeli kujul. Kasutuskõlbliku arvestuse saamiseks kasutatakse spetsiaalset tarkvara, mis korrastab andmeid ja teeb seda automaatselt.

Meie poole on pöördutud ka järgmise probleemiga: süsteem on küll elamus paigaldatud, kuid seda ei kasutatud ega hooldatud, mistõttu tekkisid häired ja keegi ei ole võimeline süsteemi korda teha. Meie spetsialisti iga väljakutse on tasuline ja kliendi jaoks on odavam ja kasulikum sõlmida meiega hooldusleping, mille raames saab teenuste paketi mõistliku hinna eest.

Teenus sisaldab:

 • Andmete lugemine ja analüüs kaks korda kuus (esimest korda kogutakse andmeid kuu keskel, et veenduda süsteemi toimimise korrektsuses; teist korda kogutakse andmeid arvestuste teostamiseks järgneva kuu alguses)
 • Süsteemi korrapärase töö tagamine: järelvalve terve aasta jooksul
 • Süsteemirikete ja vigade avastamine ja kõrvaldamine (Plommide olemasolul täiendavat tasu ei võeta!)
 • Võrksõlmede juhtprogrammide uuendamine
 • Teenustasu ei võeta perioodi eest, mil kütmist ei toimu, kuid süsteemi kontroll toimub aastaringselt.

Miks valida meid?

 • Kogemused – 20 aastat Eesti turul!
 • Professionaalne meeskond – meil töötavad oma ala diplomeeritud spetsialistid, kes on läbinud põhjalikud koolitused nii Eestis kui välismaal.
 • Usaldusväärne partner – oleme korduvalt pälvinud ekspertide tunnustust. Vaata meie tunnistusi ja sertifikaate
 • Terviklahendused – kõik ühest kohast! Oleme üks juhtivaid küttesüsteemide ehitajaid Eestis. Kuna küttekulu arvestussüsteemi edukas juurutamine on tihedalt seotud ka küttesüsteemiga tervikuna, läheneme võimalikele küsimustele komplekselt ja lahendus leitakse koostöös meie firma kõigi spetsialistidega.
 • Paindlikkus – läheneme igale kliendile personaalselt. Meiega on lihtne kokkuleppele jõuda!
 • Kvaliteet – oleme Siemens toodete ametlik volitatud edasimüüja Eestis. Rahvusvaheliselt tuntud kaubamärgi Siemens toodang on kvaliteedi märk!
 • Teenuste pakett. Kütte- ja veekulu arvestussüsteemi paigaldus, hooldus ja arvestusteenus – meie hoolitseme selle kõige eest!
 • Koostöö kinnisvara haldusfirmadega – oleme avatud uutele koostöö ettepanekutele!